Close


Jak Pandora star funguje a k čemu lze použít


Základní informace o přístroji

PandoraStar je silný světelný přístroj, který využívá blikající světlo, aby vedlo váš mozek k zážitku celého spektra prospěšných stavů aktivity mozkových vln, které mohou být použity k mnoha posilujícím účelům. 

PandoraStar stimuluje různé oblasti mozku – vysílá na sítnici paprsky LED světel řazených do unikátního tvaru trojúhelníků, jež se po dvojicích překrývají a vytvářejí sérii hexagramů. Uživatel přes zavřená oční víčka vnímá viditelný sled optických pulzů v podobě kaleidoskopických barevných vzorů a psychedelických obrazců, což vytváří silně stimulující prostředí a aktivuje mozkové vlny všech úrovní. 

Přístroj sestává z dvanácti vysoce výkonných světelných (LED) diod a integrovaného mikropočítače. Počet jednotlivých sekvencí stroboskopických světelných vzorců je prakticky nekonečný a mozek je tak důkladně stimulován sledem optických pulzů. 

Nastavení integrovaného mikropočítače je neuvěřitelně flexibilní, díky čemuž je energie stroboskopického světla vysílána a harmonizována v různých frekvencích, vlnách, střídách a intenzitách. Blikající diody tvoří čtyři sady trojúhelníků, vydávají světlo o dvou vlnových délkách a dokážou tak generovat natolik různorodé sekvence vzorců jako žádný jiný přístroj. 

Vysoce programovatelný software, s nímž je lampa PandoraStar dodávána, vám umožní ovládat blikající světla, jak vás jen napadne, a vytvořit si bezpočet sezení, která budou vyhovovat vašim osobním i pracovním potřebám. 

Jak Pandora Star funguje?

Skrze sekvenování a kontrolu blikajícího světla činí PandoraStar možné vstoupit do jakéhokoliv frekvenčního stavu od 0,1Hz do 200Hz. Vysoce programovatelný software, který je součástí, vám umožní vytvořit neomezené programy pro všechny vaše osobní či profesionální využití. 


Video ukázka z terapie Pandora star níže.