Close
Ahoj, jmenuji se Marta Liptáková - holistický intuitivní terapeut

Celostní medicíně se věnuji přes 23 let. Studovala jsem v ČR, Evropě, Rusku, Africe, jižní Americe, Itálii, Srí Lance a Bali. 

Jsem lektorkou v oblasti masáží, osobního růstu a kosmetiky. Terapie Vám vždy postavím na míru a to včetně kosmetického ošetření, která se vždy opírají o holistické základy, díky kterým se zaměřuji na kořen problému. 
  

Lidský život, duši a tělo člověka vnímám jako celek, který lze vyladit do absolutní harmonie a zdraví ve všech jeho funkčních okruzích a duchovních rovinách, které mají přímý vliv na jeho kvalitu. Nejsem léčitel, jsem pouze terapeut, přítel a průvodce na cestě Vašeho života, který si je vědom pravidla, že v bohu je vše možné a čisté. Tvůj život a trápení, bolesti se dají vědomě změnit na  pokoru, vděčnost a lásku. Věřím, že každý z nás je toho schopný. 

Základem života je vztah k sobě a ostatním. Věřím, že každý z nás má možnost žít radostným a harmonickým způsobem napojen na duchovní dimenze života a zároveň stabilně ukotven zde, na krásné planetě Zemi. 

S láskou a úctou Marta Liptáková


Více o mé práci se dozvíte na webových stránkách Therapy-eywa.eu

Prohlédnout si